Konstrukcje drewniane

Drewniane wieże widokowe

...

Mgr inż.
 

Konstrukcje drewniane są specjalnością firmy Tatry, należącej do liderów w branży.

Realizacje naszego autorstwa rozlokowane są na terenie całego kraju, dlatego też do współpracy zachęcamy klientów także spoza Podhala.

Z dumą możemy pochwalić się dotychczasowymi realizacjami naszego autorstwa, takimi jak drewniana wieża widokowa w Radęcinie oraz nad zalewem Dobczyckim, czy również drewnianą wieżą panoramiczną na terenie dawnej Kopalni Babina.

W ofercie Firmy Tatry znajdują się również inne projekty oparte na konstrukcji z drewna, takie jak tarasy widokowe, szkielety domów, altan oraz ogrodzeń.

Doświadczenie w tworzeniu konstrukcji drewnianych

Na rynku działamy już wiele lat. Zdobyte cenne doświadczenie pozwoliło nam wypracować autorskie rozwiązania, które sprawiają, że nasze budowle są nie tylko efektowne, ale także wyjątkowo trwałe.

Na Państwa życzenie Firma Tatry przygotuje unikatowy projekt konstrukcji z drewna, opracowany na bazie szczegółowych wytycznych. Chętnie przyjmujemy również zlecenia polegające na adaptacji, rozbudowie i rewitalizacji istniejących już obiektów. Naszym Klientom pomożemy w doborze odpowiedniego gatunku drewna oraz stosowanych impregnatów, mając na uwadze trwałość i niezawodność obiektu, przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego i miłego dla oka wyglądu. Jest to niezwykle istotne nie tylko w przypadku turystycznych wież panoramicznych, ale również innych elementów infrastruktury turystycznej, takich jak tarasy widokowe, altany czy ogrodzenia. Wytrzymałość używanych materiałów ma także kluczowe znaczenie w przypadku konstrukcji domów. Solidny szkielet drewniany jest podstawą do sprawnej konstrukcji i realizacji dalszych prac budowlanych.

Jakkolwiek główny pion naszej działalności stanowi projektowanie obiektów turystycznych ze szczególnym uwzględnieniem wież widokowych i panoramicznych, Firma Tatry ma także na swoim koncie realizację projektów budynków użyteczności publicznej, biur oraz obiektów mieszkalnych. Przykładem jest wykonanie m. in. drewnianej konstrukcji szkieletowej domu jednorodzinnego oraz biura architektonicznego w małopolskich Dobczycach.

Nieszablonowe myślenie i otwartość na nowe wyzwania to cechy zdecydowanie wyróżniające naszą firmę spośród konkurentów. Wzniesione z naszą pomocą drewniane wieże widokowe i panoramiczne oraz inne drewniane obiekty charakteryzują się starannością wykonania i nowoczesnym wzornictwem. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie prac powstawania konstrukcji i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Tarasy widokowe
W ofercie Firmy Tatry znajdują się projekty i wykonanie tarasów widokowych. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć, a praca z nimi jest przyjemna i bezproblemowa. Dzięki nam Państwa taras widokowy będzie solidny i oryginalną konstrukcją w dobrej cenie, doskonale wpisującą się w wybraną przez Państwa przestrzeń. Dzięki naszej profesjonalnej i wykwalifikowanej kadrze pracowników, Państwu oraz Państwa gościom pozostanie tylko cieszyć się rozciągającym się z tarasu wyjątkowym widokiem. Przekonaj się, że konstrukcje drewniane to nasza prawdziwa pasja.
Konstrukcje domów
Chyba w żadnym innym przypadku, solidna drewniana konstrukcja nie jest tak istotna jak w przypadku domu. Jest ona podstawą dla innych elementów budowli, więc powinna być solidna i wykonana z wytrzymałych materiałów dobrej jakości. Firma Tatry, dzięki swojemu dużemu doświadczeniu w budowie drewnianych szkieletów, gwarantuje Państwu obsługę specjalistów w branży drewnianych konstrukcji, wykorzystujących tylko najlepsze rodzaje materiałów do budowy zleconych przez Państwa realizacji. Dzięki Firmie Tatry Państwa dom będzie niezachwianie towarzyszył Państwu przez długie pokolenia i stanowił solidne schronienie dla Państwa i Państwa najbliższych.
Altany
Nawet małe konstrukcje drewniane, takie jak altany, potrzebują profesjonalnego wykonania i wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Firma Tatry zatroszczy się o to w Państwa imieniu. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze budowa altany stanie się drobnostką, o której szybko Państwo zapomną. Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób i jesteśmy otwarci na wszelkie, nawet najbardziej oryginalne i „niewykonalne” propozycje i projekty. Pragniemy, aby altany w których spędzają Państwo tyle czasu ze swoimi najbliższymi, towarzyszyły Państwu jak najdłużej i były niestandardowym dopełnieniem Państwa ogrodu i domu.
Ogrodzenia
Dobre ogrodzenie powinno być przede wszystkim wytrzymałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych, ale także w naturalny sposób wpisywać się w estetykę obszaru czy domu. Firma Tatry oferuje Państwu profesjonalną budowę drewnianego ogrodzenia. Jako lider w dziedzinie konstrukcji drewnianych doskonale wiemy jakich materiałów użyć aby Państwa ogrodzenie było wytrzymałe i spełniało Państwa wszelkie oczekiwania. Ponadto, dzięki naszemu dużemu zaangażowaniu, pasji oraz ogromnemu doświadczeniu wiemy, jak zrealizować Państwa projekt drewnianej konstrukcji w najlepszy i jednocześnie najtańszy sposób.