Inne

Usługi Stolarskie


 

Doświadczenie w szerokim zakresie usług

Firma Tatry wykorzystuje swoją wykwalifikowaną wiedzę w dziedzinie budowy konstrukcji drewnianych, nie tylko przy budowie turystycznych wież widokowych czy panoramicznych. Proponujemy Państwu również inne usługi z zakresu budowy konstrukcji z tego samego surowca. Z naszą pomocą wybudują Państwo eleganckie drewniane schody (do montażu w pomieszczeniach zamkniętych oraz na zewnątrz) i odporny na warunki atmosferyczne taras. Wykonujemy także inne projekty związane z infrastrukturą turystyczną. Wierzymy, że dzięki naszej działalności infrastruktura turystyczna Polski stanie się dużo ciekawsza i atrakcyjniejsza także dla zagranicznego turysty.

Nie tylko turystyczne tarasy i wieże widokowe

Naszym Klientom proponujemy również stylowe meble na wymiar. Jeżeli marzą Państwo o zachwycających drewnianych meblach na lata, które wzbudzą sensację wśród rodziny i sąsiadów, nie mogli trafić Państwo lepiej. Firma Tatry posiada własną stolarnię, dzięki czemu wszelkie zlecone nam projekty realizowane są na miejscu. Nie musimy korzystać z usług zewnętrznych podwykonawców, co zazwyczaj znacząco spowalnia tempo pracy, wpływa również negatywnie na jej finalny koszt. Nasi Klienci nie muszą znać się na budownictwie ani przychodzić do nas z gotową i dopracowaną koncepcją. Zajmujemy się zarówno etapem wykonawczym, jak i projektowym. Świadczymy fachowe usługi doradcze. Pomagamy Klientowi wybrać odpowiednie materiały do realizacji projektu, biorąc pod uwagę jego osobiste preferencje, dotyczące pożądanej trwałości drewna, wyglądu i ceny. Opracowujemy kosztorys, z uwzględnieniem przedstawionych przez Klienta wytycznych dotyczących budżetu.

Drewno to nasza specjalność

Firma Tatry proponuje Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu projektowania i wykonania różnego typu konstrukcji drewnianych. Niezależnie od tego, czy zajmują się państwo turystyką i chcą zbudować turystyczną wieżę widokową, potrzebują nowych drewnianych schodów w nowo zakupionym zabytkowym domu czy pragną oszałamiającego tarasu, z nami nie będą musieli martwić się Państwo o dodatkowe koszty czy stresować wyborem najlepszych materiałów. Z naszą firmą tego typu przedsięwzięcia nie stanowią już żadnego problemu.

Schody drewniane
Drewniane schody każdemu wnętrzu dodają elegancji i stylu. Jeżeli jeszcze są wykonane w profesjonalny, estetyczny sposób, mogą cieszyć nasze oczy przez długie lata. Firma Tatry oferuje Państwu budowę drewnianych schodów przeznaczonych do montażu w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Drewno, którego używany do budowy oraz środki impregnujące są najwyżej klasy i na pewno sprawią, że schody wzbogacą Państwa przestrzeń i będą odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne jak i warunki atmosferyczne.
Tarasy Drewniane
Nie ma lepszego miejsca na spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi niż taras przed naszym domem. Nadaje się on doskonale na wakacyjny relaks z książką, jak i zimowe zabawy na śniegu. W dodatku, jeżeli wykonany jest przez firmę z długoletnim doświadczeniem w budowie drewnianych konstrukcji, może łączyć w sobie doskonałą jakość i wytrzymałość oraz piękny wygląd. Nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą Państwu jaki rodzaj drewna będzie najlepszy oraz dostosują projekt do Państwa indywidualnych potrzeb. Drewniany taras wykonany przez Firmę Tatry bez wątpienia wzbogaci wygląd Państwa domu oraz sprawi, że zyskają Państwo doskonale miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od pory roku.