Budowa wież widokowych

Projektowanie i budowa wież widokowych

Jesteśmy liderem na Polskim rynku w budowie drewnianych wież widokowych!

Firma TATRY wykazała sie dobra organizacją pracy, solidnością oraz dużym zaangażowaniem zespołu roboczego. Roboty wykonano jakościowo dobrze i zgodnie z ustalonymi terminami...

Burmistrz Rabki Zdrój mgr inż. Ewa Przybyło
 

Budowa wież widokowych z Firmą Tatry

Firma Tatry wyspecjalizowała się w budowaniu drewnianych wież widokowych i punktów panoramicznych, które w znaczący sposób zwiększają zainteresowanie danym regionem i stają się jednymi z bardziej rozpoznawalnych atrakcji turystycznych. Funkcjonujemy od 1994 roku i od wielu lat cieszymy się z pozycją lidera na rynku polskim. Wieloletnie doświadczenie i liczne wykonane dotychczas konstrukcje są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez naszą firmę usług.

Punkt widokowy pozwala turystom podziwiać panoramę okolicy również w miejscach, w których nie umożliwia tego naturalne wzniesienie terenu. Może on być samodzielną budowlą lub wpisywać się w istniejący już budynek. W tym celu szczególnie często wykorzystywane są zamki lub kościoły. Przykładem tego typu realizacji naszego autorstwa, z której jesteśmy bardzo dumni, jest wieża widokowa w ruinach klasztoru Karmelitów Bosych w Zagórzu. Doskonale wpasowała się ona w klimat miejsca. W dodatku z punktu widokowego roztacza się z piękny widok na ruiny klasztoru, dolinę Osławy i Zagórz.

Wieże widokowe budowane przez Firmę Tatry wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Odpowiedni dobór gatunków drewna oraz metod impregnacji zapewnia wysoką trwałość, niezależnie od warunków atmosferycznych i innych czynników zewnętrznych. Drewno zabezpieczane jest przed działaniem wilgoci, grzybów i ognia.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy – Projektowanie wieży widokowej zaczyna się od przeprowadzenia gruntownej analizy terenu i wykonaniem wstępnego kosztorysu. Zwieńczeniem prac projektowych jest rozpoczęcie budowy. Wykwalifikowane grono specjalistów służy fachową poradą na każdym etapie prac. Nasza kadra to stolarze, monterzy oraz operatorzy budowlani, posiadający wieloletnią wprawę w realizacji podobnych projektów. Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, wymagających użycia nieszablonowych rozwiązań.

Z budowania wież i punktów widokowych uczyniliśmy naszą największą pasję, która daje nam ogromne ilości satysfakcji i radości. Nie ma dla nas większego zadowolenia, niż usatysfakcjonowani turyści, którzy dzięki naszym konstrukcjom z chęcią wracają kilka razy do tych samych miejsc.

Z pomocą Firmy Tatry budowa wież widokowych stanie się procesem szybkim, efektywnym i bezpiecznym. Naszym klientom gwarantujemy 100% satysfakcji.

Doradztwo w zakresie realizacji projektów
Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie realizacji projektów. Jesteśmy liderem na rynku w branży budowy i projektowania wież widokowych i nasza cenna wiedza zdobywana przez lata pomoże Państwu ustrzec się przed wieloma błędami i problemami. Nasze indywidualne podejście do zadania, pasja i zaangażowanie pomogą Państwu efektywnie zrealizować założone cele i co najważniejsze, zaoszczędzić pieniądze. Dzięki nam, Państwa projekt będzie perfekcyjnie zaprojektowany i wykonany, a miejsce zyska na atrakcyjności .
Analizy kosztorysów
Pomożemy Państwu przygotować się na to ile będzie kosztować budowa wieży czy punktu widokowego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży i wielu zrealizowanych inwestycjach dokładnie określimy wysokość kosztów i doradzimy jak je zminimalizować. Dzięki nam, budowa wieży czy punktu widokowego nie będzie tak drogim i skomplikowanym projektem jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Nasza pasja i zaangażowanie sprawią, że stanie się to niezwykle łatwe i tanie i na pewno okaże się opłacalną inwestycją na przyszłość
Projektowanie
Nie jest żadną tajemnicą, że klucz do sukcesu to przede wszystkim dobry projekt. Dlatego nasza firma współpracuje z grupą profesjonalistów, dla których projektowanie wież i punktów widokowych nie jest nowością. Stworzymy dla Państwa projekt indywidualnie przystosowany do potrzeb lub pomożemy w wyborze najkorzystniejszego. Oferujemy także analizę już powstałych projektów i przystosowanie ich do możliwości budowy. Czasami nieodpowiedni projekt spiętrzy przed Państwem masę problemów. Firma Tatry pomoże Państwu tego uniknąć!
Wykonastwo
Firma Tatry, jako lider i profesjonalista zajmujący się budową wież i punktów widokowych, posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, stolarzy, monterów i operatorów budowlanych posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Nasz zespół nie boi się wyzwań i nietypowych realizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i posiadanym kwalifikacjom, wykonają niemal każdy projekt, oszczędzając Państwu przy tym dodatkowych problemów i kosztów. Firma Tatry zrealizuje Państwa inwestycję szybko i bezpiecznie, gwarantując przy tym 100% satysfakcji!