O nas

 

Wieże widokowe i punkty widokowe – Firma Tatry
Firma Tatry cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów, dzięki zaangażowaniu w każdy realizowany projekt i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia. Jesteśmy liderem w projektowaniu i wznoszeniu drewnianych wież widokowych oraz punktów panoramicznych na Polskim rynku. Drewniane punkty widokowe są naszą największą pasją i staramy się przekonać innych, że stanowią wyjątkową atrakcję turystyczną i w niezwykły sposób wzbogacają polski krajobraz
Nasza firma została założona przez Janusza Kluzowicza w 1994 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w małopolskich Myślenicach, jednak zlecenia wykonujemy terenie całego kraju.
Zdobyta na przestrzeni lat wiedza pozwoliła nam na wypracowanie autorskich rozwiązań, gwarantujących terminowość, solidność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów wykonania. Usługi, które oferujemy naszym klientom są kompleksowe i nie ograniczają się tylko do budowy punktu widokowego. Towarzyszymy naszym klientom od początku do końca realizacji projektu. Jesteśmy doskonałym wsparciem jeżeli chodzi o tworzenie projektu, wybór materiałów czy skonstruowanie korzystnego budżetu inwestycji. Dzięki Firmie Tatry realizacja tak poważnych przedsięwzięć jak budowa wież i punktów widokowych staje się przyjemną i ekscytującą przygodą.
Sukcesy naszych inwestycji są zasługą doświadczonego zespołu, dla którego nie ma realizacji niemożliwych. W jego skład wchodzą stolarze, monterzy oraz operatorzy budowlani. Stanowimy zgraną kadrę wykwalifikowanych pracowników, dla których praca stanowi jednocześnie pasję. Mimo wielu lat w branży nie popadamy w rutynę – każde nowe zlecenie traktujemy jak wyzwanie. Podczas pracy korzystamy zarówno z popartych doświadczeniem sprawdzonych metod, jak i nowoczesnych technologii budowlanych. Dodatkowo każdy projekt dostosowujemy do potrzeb i możliwości Klienta.
Mamy nadzieję, że dzięki Firmie Tatry drewniane punkty widokowe staną się coraz częstszym widokiem na turystycznej mapie Polski, a turyści odkryją ich atrakcyjność. Nie ma dla nas większej satysfakcji niż zadowoleni klienci oraz turyści, którzy dzięki naszym drewnianym wieżom i punktom widokowym wracają do tych samych miejsc, ciesząc się zapierającymi dech w piersiach widokami.

Janusz Kluzowicz

Właściciel Firmy

Robert Kubiak

Kierownik kontraktu

Filip Kluzowicz

Kierownik budowy

Sławomir Waligóra

Stolarz

  Projektant

   Radosław Gruszczak

   Prace na wysokości

     

    Pracownicy Firma Tatry w terenie